pátek 24. června 2011

Trička s opravdu vtipným potiskem

Nevím jak Vás, ale mě móda 3 proužků Adidas, Fajfka Nike nebo roztažená kočka Puma již dávno přešla. Na základní škole to byla docela cool záležitost. Teď však vyhledávám o poznání originálnější značky a trička.

Ani nevím, kdy tento přerod nastal! Ono je to vlastně jedno. Na svůj celkový outfit jsem si vždy dávala velmi záležet. Ať již byl laděn sportovně, společensky nebo byl poskládaný z výprodeje mého oblíbeného outlet shopu.

V jakém e-shopu nejraději nakupuji kvalitní trička? Rozhodně v v tomto shopu. Ačkoliv na trhu působí již několik let, tak se neustále snaží obměňovat svou nabídku o nové kousky. Své kousky si tam vyberou jak kluci, v sekci pánských mikin s kapucí, triček a tílek, tak i samozřejmě holky.

Například minulý týden jsem pro svéo kluka koupila tohle vtipné tričko. Co na něj říkáte?

Tričko s vtipným potiskem
trička s vtipným potiskem

Víte co je nejlepší na nakupování triček v malých internetových e-shopech? V žádném případě se Vám nestane takový trapas, který se stal mě v sedmé třídě. V našem malém městečku neexistuje příliš obchodů, které prodávají oblečení pro mladé. I proto se jednoho dne přihodila daná situace, kdy jsem se já a můj spolužák sešli v naprosto stejném tričku. Tomu říkám gól.

Trička s vlastním potiskem

Protože experimentuji s různými módními styly, tak jsem v poslední době přičichla i k metodám, které mi umožňují vytvářet jedinečná trička s vlastním potiskem. Ve výsledku se jedná o velmi levnou záležitost + prohlubuji svůj tvůrčí smysl :-).